Lihtsad ja kerged S-seeria haagised

Ühetalalise raamiga S-seeria (single beam) haagised sobivad suurepäraselt erametsaomanikele ning väiketalunikele. Ühetalaliste haagiste nominaalne kandevõime jääb vahemikku 6-9 tonni. PALMSi tootevalikus kuuluvad antud seeriasse 6S, 8SX ning 9SC. Kerge massi tõttu sobivad need haagised suurepäraselt ka igapäevaseks kasutamiseks massipiirangutega ning vähemnõudlikele maastikele, mille tõttu kasutatakse neid tihti ka kõrghaljastuse hooldusel.

Mitmekülgsed D-seeria haagised

Kahetalalise raamiga D-seeria (double beam) haagised on sobilikud nii osa- kui ka täiskoormusega tööks. PALMSi tootevalikus kuuluvad D-seeriasse 8D, 10D, 12D ning 14D haagised, mille nominaalsed kandevõimed jäävad vahemikku 8-14 tonni. Optimaalse hinna ning vastupidavuse suhte tõttu on kahetalalise raamiga haagised olnud populaarne valik metsanduses juba aastakümneid. 

U-seeria haagised nõudlikesse tingimustesse

Meie U-seeria unibody tüüpi raamiga haagised on mõeldud igapäevaseks professionaalseks metsatööks kõige nõudlikematesse tingimustesse. U-seeria haagised jagunevad laias laastus kaheks. Esimese grupi moodustavad 10U, 12U ning 15U haagised, millele saate soovi korral lisada rummuveo ühele või kahele teljele.  Teise grupi moodustavad MWD3.2 ning HMWD3.2 haagised, mis muudavad teie põllumajandustraktori forvarderiks. Neist esimene omab mehaanilist ning teine hüdromehaanilist nelikvedu. Mõlema süsteemi ülekanne toimub traktori jõuvõtuvõlli pealt.

U-seeria haagised omavad võrreldes teiste raamitüüpidega mitmeid eeliseid. Neist peamised on järgnevad:

Kõik hüdraulika ning elektroonikaelemendid on ohutult peidetud raami sisse, olles samaaegselt ka hoolduseks täies ulatuses ligipääsetavad läbi raami peal olevate luukide.

•Võrreldes torudest koostatud S- ning D-raamidega on unibody raam palju vastupidavam ning jäigem konstruktsiooni väändumise vastu. 

Raami monoliitne põhi ei takerdu kändude ning teiste takistuste taha.

Kõrgem kliirens kui teistel raamitüüpidel.

Lisateave

Kvaliteetne metsaveohaagis on investeering mitmeteks aastateks. Veendumaks, et valite enda ootustele kõige enam vastava komplekti, soovitame teil ühendust võtta meie müügiosakonnaga, kus meie pühendunud spetsialistid aitavad teil komplekteerida just teie töötingimustele sobiva komplekti.