Sissejuhatus

Enne metsatõstuki valikut on oluline leida vastus järgnevatele küsimustele:

Kui suur peab olema tõstuki tõsteulatus?

Millisteks töödeks ning kui tihti plaanite tõstukit kasutama hakata?

Nendele küsimustele vastamise järel saame heita pilgu PALMSi tootevalikusse. Meie metsatõstukite nimetamisel oleme lähtunud kahest eelnevast küsimusest, olles mudelinimedesse koondanud info nii tõsteulatuse kui ka töötingimuste ehk seeria kohta. Näiteks metsatõstuk PALMS 5.72 viitab 5. seeria metsatõstukile, mille tõsteulatus on 7.2 m. 
 

Järgnevalt tutvume täpsemalt, millisteks töödeks on iga seeria mõeldud.

2. SEERIA tõstukite kompaktsus ja madal mass teevad neist ideaalse valiku parkides ning teistes keskkonnatundlikes piirkondades töötamiseks. Meie 2. seeria tõstukeid saab paigaldada erinevatele seadmetele, metsaveohaagistest mini-forwarder’iteni.

3. SEERIA tõstukid on loodud erametsaomanikele. Need sobivad ideaalselt nii enda kui ka naabrimehe talvepuude tegemiseks. Samuti on tegu suurepäraste abilistega igapäevastel talutöödel.

4. SEERIA tõstukid on meie tõstukivaliku multitööriistad. Tänu universaalsusele saab neid kasutada väga erinevates valdkondades, alustades arboristikast ja põllumajandusest ning lõpetades maaparandusega. 4. seeria tõstukid sobivad suurepäraselt ka väike-forwarder’idele.

5. SEERIA tõstukid on loodud igapäevaseks professionaalseks metsatööks pehmematel pinnastel. Need mudelid on disainitud keskmise suurusega traktoritele ja neid saab paigaldada laiale valikule meie haagistest.

7. SEERIA tõstukid on arendatud igapäevaseks tõsiseks metsatööks kõige nõudlikemates tingimustes. Lisaks suurematele haagistele saab neid tõstukeid paigaldada hakkuritele ning otse traktori raamile. Tänu kõrgemale pöördemomendile ja suuremale tõstevõimele on selle seeria tõstukid sobilikud ka harvesteripeadega töötamiseks.

X-SEERIA tõstukid esindavad järgmist taset meie tootearenduses. Nendesse tippmudelitesse oleme koondanud kõik aastatega õpitud teadmised ja kogemused, pakkudes PALMSi tootevaliku suurimat tõstevõimet ning -ulatust.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie müügiosakonnaga. Meie pühendunud spetsialistid nõustavad teid veendumaks, et valite enda ootusi täitva metsatõstuki pikkadeks aastateks.